Gdańsk: niedziela, 15 grudnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Ł. Smolarow: O Brondby wiemy wszystko, co konieczne

24 lipca 2019

Drugi trener Lechii Gdańsk Łukasz Smolarow oglądał dwumecz Brondby z Interem Turku na żywo. Swoimi spostrzeżeniami dzieli się na łamach "Przeglądu Sportowego".
– O Bröndby wiemy wszystko, co konieczne. Ale jedna sprawa to zebrać informacje, a druga to odpowiednia selekcja, wybór tego, co naprawdę istotne. Podajemy piłkarzom esencję.

– Po zwycięstwie 4:1 u siebie w składzie Duńczyków doszło do kilku zmian, dlatego nie ma sensu przywiązywać zbyt dużej wagi do wygranej Interu 2:0 w drugim spotkaniu.

– Przede wszystkim na ławce rozpoczęli Paulus Arajuuri, Kamil Wilczek i Josip Radošević, którzy stanowią kręgosłup tej drużyny. Zespół zagrał innym składem, dlatego obserwacja polegała raczej na indywidualnym spojrzeniu na zawodników.


Cały artykuł
(raz / Przegląd Sportowy) 24 lipca 2019, 09:38
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.099