Gdańsk: niedziela, 15 grudnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

K. Wilczek: Sławek Peszko to mój kolega z kadry

25 lipca 2019

Jedną z gwiazd Brondby, przeciwnika Lechii w europejskich pucharach, jest Kamil Wilczek.
Dla pana mecz z Lechią ma wymiar sentymentalny? Nigdy wcześniej nie rywalizował pan z polską drużyną w europejskich pucharach.
- Emocje są inne niż w meczu Pucharu Danii z drużyną z trzeciej ligi, ale bez przesady. Staram się do tego meczu podejść jak do każdego innego. Nie będę złościł się po każdej złej decyzji.

"Na pewno miło jest wrócić do Polski. Nie jestem jednak w Gdańsku po to, aby być miły i się uśmiechać…”. To pana słowa z konferencji prasowej. Brzmią bojowo.
- Znam wiele osób z tej drużyny, Sławek Peszko to mój kolega z kadry, ale to nie zobowiązuje mnie do tego, żebym przed meczem przybijał wszystkim piątki i się uśmiechał. Po meczu jasne, jesteśmy kumplami, możemy miło pogadać, ale najpierw muszę wykonać swoją robotę. Kibicuję polskim drużynom, wiem, że Ekstraklasie brakuje sukcesów, ale w tym przypadku nie chcę, żeby Lechia awansowała kosztem Broendby. Nie będę więc płakał, jeśli odpadnie.

Cały artykuł na sport.pl
(raz / Sport.pl) 25 lipca 2019, 10:56
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.019