Gdańsk: piątek, 24 stycznia 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

S.Peszko: Naszym celem było wygrać u siebie

27 lipca 2019

- Teraz szanse są 50 na 50. Jedziemy na wyjazd. Tam nie zamierzamy się cofnąć i czekać na reakcję rywala, bo tylko strzelilibyśmy sobie w stopę. Musimy budować kontrataki i zdobyć bramkę - powiedział po pierwszym spotkaniu z Brøndby IF Sławomir Peszko.
- Naszym celem było wygrać u siebie i przede wszystkim zdominować rywala. Szczególnie w pierwszej połowie pokazaliśmy, że potrafimy to zrobić. Były okazje Flavio i Lukasa, ale zdarzały się też błędy, zespół gości wyrównał i trzeba było zareagować. Dobrze to zrobiliśmy i zakończyło się 2:1. Cieszymy się, ale ta radość jest stonowana.

- Mieliśmy sporo sytuacji. Widać poprawę w grze ofensywnej. Nad tym dużo pracujemy i mam nadzieję, że z meczu na mecz będzie tylko lepiej. Teraz szanse są 50 na 50. Jedziemy na wyjazd. Tam nie zamierzamy się cofnąć i czekać na reakcję rywala, bo tylko strzelilibyśmy sobie w stopę. Musimy budować kontrataki i zdobyć bramkę.

Sławomir Peszko pojawił się na boisku w drugiej połowie.
- Cieszę się, że była taka reakcja kibiców na moje wejście. Jestem tutaj już cztery lata i zapracowałem sobie na takie traktowanie przede wszystkim zaangażowaniem. Po wejściu na murawę moim zadaniem było odciążyć trochę zespół, bo widziałem, że trochę brakowało już sił z tyłu. Chciałem wyprowadzać kontry i trzymać piłkę z przodu.
(raz / lechia.pl) 27 lipca 2019, 09:57
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.082