Gdańsk: niedziela, 15 grudnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Stokowiec: Takie sprawdziany są potrzebne

29 lipca 2019

- Mecz był zbyt mało intensywny. Zabrakło nam polotu i zdecydowania w wielu sytuacjach, żeby zdobyć bramkę i przechylić szale zwycięstwa na naszą stronę - powiedział po meczu z Wisłą Kraków trener Piotr Stokowiec.
- To był ważny mecz pod względem oceny przydatności tych zawodników. Wiem, że niektórzy potrzebują minut, żeby wrócić do formy i móc nas wspierać. Był to ważny mecz pod kontem oceny naszego bezpośredniego zaplecza. Trzymam się swojego planu. Wiem, jakie mamy cele, założenia i co jest dla nas w tej chwili ważne. Chcieliśmy dzisiaj zobaczyć w jakim miejscu jest każdy zawodnik, z kogo możemy na dziś skorzystać. Wiemy teraz, nad czym pracować na treningu. Dziś ta intensywność była za mała i nad tym się zastanowię, jeśli chodzi o proces treningowy. Jedno to jest szachowanie siłami. Dwa wszyscy muszą być gotowi, żeby pomagać drużynie. Każdy musi się rozwijać i robić progres. Takie sprawdziany są potrzebne i kierunkują naszą pracę na treningach.
(raz / lechia.pl) 29 lipca 2019, 09:10
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.029