Gdańsk: niedziela, 15 grudnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

T. Makowski: Teraz skupiamy się na Danii

29 lipca 2019

- W Lechii jest teraz większa konkurencja, a to powoduje, że jest szansa na rozwój. Trzeba bardziej walczyć o to, żeby grać i wykorzystywać szanse, gdy się je dostanie - powiedział po rozpoczęciu sezonu pomocnik Lechii Tomasz Makowski
W porównaniu do czwartkowego spotkania II rundy eliminacji Ligi Europy, trener Piotr Stokowiec przeprowadził dziesięć zmian w wyjściowej jedenastce.

- Nikt nie wie, czy taki skład jeszcze kiedyś wybiegnie na murawę. Trener mówił wielokrotnie, że będą rotacje w składzie. Mimo wszystko powinniśmy ten mecz wygrać i zagrać lepiej. Teraz skupiamy się na Danii.

- Do czwartkowego meczu przygotowania zaczynamy od poniedziałku. Nie ma większych różnic w przygotowaniach do spotkań. Liga Europy to, jak wiadomo, wyższa ranga niż PKO Ekstraklasa. Jako polski zespół chcemy jak najdłużej grać w tych rozgrywkach.
(raz / lechia.pl) 29 lipca 2019, 15:38
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.025