Gdańsk: niedziela, 15 grudnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Oceny za mecz z Wisłą

29 lipca 2019

Przedstawiamy nasze oceny piłkarzy Lechii za zremisowany 0:0 mecz z Wisłą Kraków. Skala: szkolna 1-6.
Zlatan Alomerović: 3 Wprawdzie zaliczył kilka nieudanych wybić, ale ogólnie nie zawiódł. Wyłapywał piłki po górnych zagraniach, oraz bronił wszystko co leciało w stronę bramki. Nie mamy nic do zarzucenia.

Rafał Kobryń: 2 Oby to były pierwsze koty za płoty... Rafał źle się ustawiał, grał niepewnie, trzymał zbyt dalekie odległości od rywali. Ponadto nie pomagał kompletnie w grze ofensywnej.

Mario Maloca: 3+ Na tle kolegów prezentował się dobrze. Nie popełniał prostych błędów i niejednokrotnie w ostatniej chwili blokował strzały.

Michał Nalepa: 3+ Podobnie jak w przypadku Mario Malocy - nie mamy wiele do zarzucenia. Szkoda, że nie zdobył bramki będąc w bliskiej odległości, ale ogólnie grał pewnie.

Adam Chrzanowski: 3 O ile w obronie wszystko było w porządku, to był kompletnie nieprzydatny w ataku. Z jego wejść pod pole karne nie wynikało absolutnie nic.

Tomasz Makowski: 2 Nie przerywał ataków rywali, źle się ustawiał i niejednokrotnie źle zagrywał piłkę. To nie był jego mecz i Lechia nie miała z niego zbyt wiele pożytku.

Rafał Wolski: 2 Również nie dawał żadnej jakości. Nie notował udanych dryblingów, dośrodkowań ani strzałów. Po prostu nic nie dał zespołowi.

Maciej Gajos: 3- Na tle zespołu przesadnie się nie wyróżnił. Jego wyższa ocena wynika z dobrego strzału z rzutu wolnego oraz z faktu, że przynajmniej kilka razy próbował przyspieszyć grę.

Egy Maulana Vikri: 1+ Cóż... Powiemy delikatnie - nieco więcej oczekiwaliśmy od największego talentu stulecia indonezyjskiej piłki. Na tym zakończmy.

Artur Sobiech: 1+ Kilka razy wygrał walkę o górną piłkę i tyle. Poza tym grał równie źle co reszta zespołu.

Sławomir Peszko: 1 Można zagrać ponad 70 minut nie notując ani jednego udanego zagrania? Jak widać można.

Rezerwowi:

Jarosław Kubicki: 2 Jego wejście nie dało absolutnie nic. Brakowało i odbiorów i dobrych zagrań, czyli tych elementów, które u niego nigdy nie szwankowały.

Lukas Haraslin: 2 Kilka sprintów i kopnięć w stronę pola karnego to za mało. Nie tego oczekujemy od Lukasa.

Flavio Paixao: Grał zbyt krótko, aby go ocenić (i w sumie to lepiej dla niego).

Najlepszy zawodnik Lechii według lechia.gda.pl: Mario Maloca
(rafz / lechia.gda.pl) 29 lipca 2019, 19:08
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.085