Gdańsk: niedziela, 15 grudnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Wyjazd do Danii - kwestie organizacyjne

30 lipca 2019

Już w czwartek czeka nas historyczne wydarzenie. Mecz Lechii z Brondby IF na wyjeździe. Przedstawiamy komunikat Stowarzyszenia Lwy Północy.
Wszyscy w dniu meczu zbieramy się o godzinie 15:30 na placu przed ratuszem w centrum Kopenhagi - (Radhuspladsen). Przy pobliskiej ulicy Vesterbrogade znajduje się wiele pubów i knajpek, gdzie można posiedzieć przed zbiórką - m.in. Pub Rosie McGee's (Vesterbrogade 2A), w którym osoby, które nie idą na stadion mogą obejrzeć transmisję.

Z placu wszyscy razem udajemy się do specjalnie podstawionego pociągu, który o godzinie 16:55 zawiezie nas do Broendby i tam ponownie wszyscy razem idziemy na stadion.

Dla osób z własnym transportem - od godziny 9:00 przy stadionie będzie otwarty parking dedykowany dla nas (poniżej mapka). Zostawiacie auto i możecie udać się transportem publicznym do centrum Kopenhagi. Dostęp do parkingu będzie wolny do chwili zamknięcia stref przy stadionowych - 4-5 h przed meczem. Na miejscu dostępne będą przewodniki jak dotrzeć do miejsca zbiórki w centrum, którą możecie także sobie pobrać poniżej.

Na stadionie dozwolone jest palenie papierosów.

Jeśli ktoś jeszcze nie ma biletu - ostatnie 100 sztuk będzie można nabyć w Kopenha
(greg / Stowarzyszenie Lwy Północy) 30 lipca 2019, 20:16
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.173