Gdańsk: piątek, 24 stycznia 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Co musi się stać, żeby Lechia awansowała dalej?

31 lipca 2019

Już w czwartek o godz. 19.30 Lechia zagra z Brondby IF. Stawką tego meczu będzie awans do III rundy kwalifikacji do Ligi Europy. Co musi się zdarzyć, aby zdobywcy Pucharu Polski awansowali dalej?
W pierwszym meczu Lechia wygrała na własnym stadionie z Brondby IF 2:1 i jest bliżej awansu do III rundy kwalifikacji do Ligi Europy.

Jeśli Lechia nie przegra rewanżowego spotkania awansuje dalej. Każdy remis i każde zwycięstwo daje awans drużynie Piotra Stokowca.

Awansować może także Lechia jeśli przegra jedną bramką, ale sama zdobędzie przynajmniej dwie (czyli porażki 2:3, 3:4 itd. dają awans).

W przypadku porażki 0:1 lub różnicą dwóch lub więcej bramek awansuje Brondby IF.

Porażka Lechii 1:2 sprawi, że dojdzie do dogrywki. Jeśli w niej wynik się nie zmieni, o awansie będą decydować rzutu karne.

Pamiętajmy, iż w dwumeczu przy równej ilości bramek decyduje większa liczba bramek zdobytych na wyjeździe.
(greg / lechia.gda.pl) 31 lipca 2019, 11:26
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.100