Gdańsk: piątek, 24 stycznia 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Stokowiec: Zabrakło nam trochę chłodnej głowy

2 sierpnia 2019

Piotr Stokowiec zdaje sobie sprawę z mankamentów w grze Lechii, lecz podkreśla, że nie ma się czego wstydzić.
Piotr Stokowiec: Za dużo prostych błędów, po których padały bramki. Myślę, że wcale nie musieliśmy odpaść, ten mecz mógł się potoczyć zupełnie inaczej. Po trudnym okresie wróciliśmy do gry i później był moment, że mogliśmy pokusić się o coś więcej. Nie chcę sięgać do pierwszego meczu, ale warto wspomnieć, że zabrakło nam tej jednej bramki z Gdańska. W tym dwumeczu pokazaliśmy się z niezłej strony, stać nas było, żeby przejść dalej. Przeciwnik wszedł na wyższy poziom, grał szybko i nie ustrzegliśmy się błędów. Spodziewaliśmy się trudnych momentów, ale mieliśmy swoje sytuacje, których nie wykorzystaliśmy. Boli to, że straciliśmy bramkę ze stałego fragmentu gry. Brawa dla naszych kibiców, którzy tu przyjechali i chcieliśmy dla nich zrobić niespodziankę, ale niestety nie udało się. Potrafimy grać takie mecze, zabrakło niewiele.
(rafz / lechia.pl) 2 sierpnia 2019, 10:58
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.021