Gdańsk: piątek, 24 stycznia 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Oceny za mecz z Broendby

2 sierpnia 2019

Przedstawiamy nasze oceny piłkarzy Lechii za rewanżowy mecz z Broendby. Skala: szkolna 1-6.
Dusan Kuciak: 3+ Cokolwiek do powiedzenia mógł mieć tylko przy jednej ze straconych bramek, gdy piłka leciała wprost w niego. Przy pozostałych był bez szans, a ponadto zaliczył kilka naprawdę ważnych interwencji.

Karol Fila: 2+ Nie był to dobry występ Karola. Zostawiał zbyt dużo miejsca rywalom i popełniał proste błędy. Do tego ww ofensywie zbytnio nie pomagał zespołowi.

Błażej Augustyn: 2+ Ogólnie prezentował się solidnie. Przerywał ataki, odbierał piłkę i starał się ją wyprowadzać. Mimo to, Lechia straciła cztery bramki... Rywale mieli często w polu karnym hektary wolnego miejsca. Tak po prostu nie można grac w obronie.

Michał Nalepa: 2+ W zasadzie zarzuty do niego mamy takie same jak do Augustyna. Zbyt dużo miejsca dla rywali, brak doskoku i pozwalanie na swobodę w polu karnym.

Filip Mladenović; 3 W obronie również często trzymał zbyt duży dystans do rywali.Za to był obecny w grze ofensywnej i naprawdę robił co mógł. Niestety i to nie wystarczyło.

Daniel Łukasik:2 Niestety ale to kompletnie nie był mecz Daniela. Nie był tym samym piłkarzem, z którego gry Lechia czerpie korzyści. Nie było zaskoczeniem to, że został zmieniony jako pierwszy.

Tomasz Makowski: 3 Baliśmy się o niego, ale mimo wszystko dał radę. Oczywiście, nie będziemy specjalnie go wychwalać po porażce, ale on zbytnio nie zawinił.

Patryk Lipski: 2+ W drugiej połowie było już lepiej. W pierwszej grał niestety fatalnie. Był sztywny, brakowało mu luzu, nie pomagał absolutnie w niczym.

Lukas Haraslin: 2 Nie wychodziły mu dryblingi, dośrodkowania, podania, w zasadzie nic. Miał świetną sytuację i wystarczyło trafić obok bramkarza. Niestety i wówczas zawiódł.

Flavio Paixao: 3 Zdobył ważną bramkę w regulaminowym czasie gry. Dzięki niemu Lechia miała szansę grac dogrywkę. Niestety poza tym jednym pozytywnym akcentem również grał... niezbyt dobrze.

Żarko Udovicić: 3 Może czasem brakowało mu pomysłu, ale na pewno nie ambicji i prób ataku. Wspólnie z Mladenoviciem starali się napędzać grę ofensywną na lewym skrzydle. Niestety problem polegał na tym, że koledzy nie pokazywali się do podań.

Rezerwowi:

Maciej Gajos: 3 Wprowadził nieco ożywienia i szybkości w grę Biało-Zielonych. Starał się podawać do skrzydeł i do przodu. Niestety wiele tego nie wynikło, ale ambicji nie sposób mu odmówić.

Sławomir Peszko: 3 Kilkukrotnie przyspieszył, oraz zaliczył ładną i bardzo istotna asystę w tamtym momencie meczu. Szkoda tylko, że nie oddał lepszego strzału w swojej sytuacji.

Rafał Wolski: Grał zbyt krótko, aby go ocenić.

Artur Sobiech: Grał zbyt krótko, aby go ocenić.

Najlepszy zawodnik Lechii według lechia.gda.pl: Tym razem, ze względu na odpadnięcie z rozgrywek przez Lechię postanowiliśmy nie przyznawać tego tytułu.
(rafz / lechia.gda.pl) 2 sierpnia 2019, 22:53
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.032