Gdańsk: niedziela, 15 grudnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Patryk Kniat: Nie zdradzę pomysłu na spotkanie z Lechią

3 sierpnia 2019

Szkoleniowiec Wisły Płock liczy na punkty w starciu z Biało-Zielonymi.
Patryk Kniat: Nie zdradzę mojego pomysłu na to spotkanie. Mogę tylko zapewnić, że z wyjątkiem Karola Angielskiego i Huberta Adamczyka, wszyscy pozostali zawodnicy są do dyspozycji. Myślę, że to co zaproponujemy wspólnie z piłkarzami sprawi, że zapunktujemy. Najtrudniejszy był trening po przegranym meczu z Lechem, gdy wiadomo było, że trener zrezygnował. Zrobiliśmy dogłębną analizę spotkania i w moim przekonaniu ten wynik był zbyt wysoki. Przy stanie 0:1 mieliśmy swoje sytuacje, niewykorzystane, co miało wpływ na zespół. Ale kolejne dni też nie były łatwe. Dobrze, że ze strony klubu szybko przyszedł jasny przekaz, że to ja przejmuję obowiązki trenera Ojrzyńskiego, niepewność częściowo minęła i mogliśmy się skupić na niedzielnym meczu, bo wiemy, jak on jest dla nas ważny.


Źródło: polsatsport.pl
(rafz / lechia.gda.pl) 3 sierpnia 2019, 17:06
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.169