Gdańsk: niedziela, 15 grudnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Stokowiec: Zasłużyliśmy na trzy punkty

4 sierpnia 2019

Po zwycięstwie w Płocku zadowolony z postawy swoich piłkarzy był trener Lechii Piotr Stokowiec.
- Nie było łatwo podejść do tego meczu po czwartkowym spotkaniu w Danii. Cieszę się, że zawodnicy stanęli na wysokości zadania i dobrze się zaprezentowali. Widać było wiele sportowej złości. Dzisiejsze zwycięstwo to najlepsza odpowiedź na to, co wydarzyło się w czwartek. Wydaje mi się, że zasłużyliśmy na te trzy punkty. Stworzyliśmy więcej sytuacji, zdobywaliśmy teren. Wynik byłby spokojniejszy, gdybyśmy nie stracili bramki w końcówce. A tak wkradło się trochę nerwowości na boisku i na ławce rezerwowych.

W 83. minucie czerwoną kartkę otrzymał rezerwowy Flavio Paixao.

- Z tego, co widziałem, to nic wielkiego się nie wydarzyło. Były pretensje o rzut wolny, po którym za chwilę padła bramka. Flavio to zawodnik, który coś znaczy dla klubu i ma określoną markę w tej lidze. To nie jest zawodnik wulgarny, taki który by kogoś obrażał. Dostał pierwszą żółtą kartkę, coś tam odburknął pod nosem. Widocznie sędzia poczuł się urażony.

- Zdziwiony jestem taką reakcją sędziego, bo gdyby tak rozdawać kartki, to kończylibyśmy z ośmioma czerwonymi. Mam nadzieję, że arbiter będzie konsekwentny i będzie trzymał jedną linię- zakończył szkoleniowiec biało-zielonych.

Źródło: wisla-plock.pl
(pd / lechia.gda.pl) 4 sierpnia 2019, 21:22
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.026