Gdańsk: niedziela, 15 grudnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Lechia nie wie gdzie jest Balde?!

5 sierpnia 2019

Romario Balde niedawno wrócił do Gdańska z Pucharu Narodów Afryki. Kilka dni trenował indywidualnie po czym...zniknął i jest dla klubu nieuchwytny.
30 lipca miał stawić się na treningu pierwszej drużyny, ale tego nie zrobił. Od tej pory klub nie ma kontaktu ze swoim zawodnikiem.

Balde nie zwalniał się z treningu i nie usprawiedliwił swojej nieobecności. Klub wyciągnie konsekwencje prawne w związku z nieuzasadnionymi absencjami zawodnika na treningach pierwszej drużyny. Przypominamy, że zawodnik ma ważny kontrakt do 30 czerwca 2020 roku
- podał klub w oficjalnym komunikacie.

To kolejna, podobna sytuacja. W styczniu ubiegłego roku Romario przedłużył sobie urlop, nikogo o tym nie informując. Nie przyjechał na obóz przygotowawczy a zamiast tego pojechał na testy do innego klubu. Lechia zawiesiła go na pół roku i wymierzyła karę w wysokości 20 tysięcy euro.

22-letni Gwinejczyk trafił do Lechii Gdańsk 2 lata temu z Benfiki B. Zagrał w kilku meczach pokazując dynamikę, dobry strzał ale też.... brutalną grę. W pewnym momencie niezadowolony ze swojej sytuacji w klubie próbował rozwiązać kontrakt z winy Lechii, tłumacząc to zaległościami w wypłatach. Ubiegły sezon spędził w portugalskiej Coimbrze, gdzie rozegrał 31 spotkań. Strzelił w nich dwa gole i zaliczył jedną asystę.
(ssl / lechia.gda.pl) 5 sierpnia 2019, 16:54
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.032