Gdańsk: niedziela, 15 grudnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Wolski: jeszcze dużo pracy przede mną

5 sierpnia 2019

Rafał Wolski skomentował zwycięstwo z Wisłą Płock.
- Zagraliśmy dobrze, mieliśmy sporo sytuacji, myślę, że kontrolowaliśmy przebieg spotkania. Przyjechaliśmy na mecz z Wisłą po dwóch dniach od powrotu z meczu pucharowego z Brondby, więc czasu na regenerację było mało. Były pewnie jakieś obawy ze strony trenera, ale dobrze odpowiedzieliśmy i cieszą trzy punkty. Nie było łatwo, bo nikt nie lubi przegrywać i odpadać z rozgrywek. Cały poprzedni sezon graliśmy, żeby w tych europejskich pucharach wystąpić. Szkoda, że ta przygoda tak szybko się skończyła. Mieliśmy szansę awansować dalej, nie udało się, więc morale zawsze spadają w takich sytuacjach. Wchodząc na boisko czułem się dobrze. Wynik był korzystny i tego miejsca było trochę więcej. Udało mi się to wykorzystać. Jeszcze dużo pracy przede mną, bo jednak przez ostatnie dwa sezony mało grałem i wytrzymałość trochę spadła. Jest nad czym pracować i mam nadzieję, że z każdym meczem będzie lepiej - mówi Rafał Wolski.
(rafz / lechia.pl) 5 sierpnia 2019, 22:22
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.063