Gdańsk: niedziela, 15 grudnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Oceny za mecz z Wisłą Płock

5 sierpnia 2019

Przedstawiamy nasze oceny piłkarzy Lechii za wygrany 2:1 mecz z Wisłą w Płocku. Skala: szkolna 1-6.
Dusan Kuciak: 3+ Chcieliśmy ocenić go wyżej, ale mimo wszystko naszym zdaniem przy straconej bramce mógł mieć więcej do powiedzenia. W pozostałych sytuacjach oczywiście się nie mylił.

Karol Fila: 3+ Widać było po nim zmęczenie, lecz tym razem pokazywał się do gry w ataku. Starał się i z pewnością w kolejnych spotkaniach będzie w jeszcze lepszej dyspozycji. Jeśli nie - wypomnijcie nam tą ocenę.

Błażej Augustyn: 5 Błażej w Płocku grał prawdziwie po profesorsku. Blokował wszystko co się dało - strzały, dośrodkowania, podania. Przerywał grę rywali i wyprowadzał piłkę spod pola karnego Lechii.

Michał Nalepa: 4+ Może nie rzucał się w oczy aż tak bardzo jak Augustyn, ale też prezentował wysoki poziom. Duet obrońców Lechii wciąż spisuje się znakomicie.

Filp Mladenović: 4 Filip był obecny wszędzie na boisku. Zarówno w defensywie, jak i... wiecie zresztą jak to szło. Oby tak trzymał dalej.

Jarosław Kubicki: 5 Bezsprzecznie był najlepszy na boisku. Biegał wszędzie, podawał celnie, odbierał piłki. Po jego chorobie nie było śladu. Skoro Lechia już nie gra w pucharach dobrze, że jest w dobrej dyspozycji na mecze ligowe.

Tomasz Makowski: 3+ Zaczął słabo, ale później było już lepiej. Makowski posiada umiejętności i o tym wszyscy wiemy, ale czas by pokazywał je regularnie.

Maciej Gajos: 4 Przyznamy szczerze, że podoba nam się odkąd przyszedł do Lechii. Zawsze stara się grać szybko, do przodu, z odpowiednim tempem. Tak było i tym razem. Ani razu nie zwolnił gry, a to nam się podoba.

Lukas Haraslin: 4 Wprawdzie nie zaliczył asysty, ani nie zdobył bramki, lecz podobała nam się jego gra. Wreszcie widzieliśmy luz i chęć gry do przodu. Potrafił przyspieszyć, przedryblować rywala.

Artur Sobiech: 3+ Poza bramką za wiele nie pokazał, ale trafienie warto docenić. Potrafił znaleźć się w odpowiednim miejscu, w odpowiednim czasie.

Sławomir Peszko: 3 Chęci mu nie odmówimy, ale dalej czegoś tu brakuje. Czego? Konkretnej jakości piłkarskiej, której od niego mamy prawo wymagać.

Rezerwowi:

Rafał Wolski: 3+ Zapytacie pewnie" dlaczego tak nisko?". Dlatego, że poza bramką brakowało trochę konkretów. Lechia mogła ten mecz wygrać jeszcze wyżej, a Wolski mógł zachować się kilka razy lepiej. Oczywiście trafienie i powrót do regularnej gry nas cieszy.

Daniel Łukasik: Grał zbyt krótko, aby go ocenić.

Adam Chrzanowski: Grał zbyt krótko, aby go ocenić.

Najlepszy zawodnik Lechii według lechia.gda.pl: Jarosław Kubicki
(rafz / lechia.gda.pl) 5 sierpnia 2019, 22:49
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.038