Gdańsk: niedziela, 15 grudnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Balde w Gil Vicente?

6 sierpnia 2019

Portugalski portal internetowy "Mais Futebol" podał, że Romario Balde trafił do klubu Gil Vicente. Tymczasem Lechia Gdańsk informuje oficjalnie, że nie wie gdzie jest jej piłkarz.
Porozumienie jest bliskie pomiędzy wszystkimi stronami i Romario Balde podpisze kontrakt na 3 sezony" - czytamy na portalu. Gil Vicente to portugalski zespół z okolic Bragi z Primera Ligi.

Tymczasem gdański klub podał na swojej stronie internetowej, że zawodnik zgłosił się do klubu, by po chwili zniknąć mimo, że ma ważny kontrakt. To nie pierwszy tego typu wyczyn.

Zgodnie z przepisami transfer 22-letniego reprezentanta Gwinei nie może się odbyć bez wypłacenia ekwiwalentu Lechii lub zgody gdańskiego klubu na transakcję. Sprawa może trafić do Sportowego Sądu Arbitrażowego z siedzibą w Lozannie, w Szwajcarii.
(ssl / Dziennik Bałtycki) 6 sierpnia 2019, 07:28
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.040