Gdańsk: niedziela, 15 grudnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Jastrzębowski: Lechia Gdańsk powalczy o tytuł

7 sierpnia 2019

Jerzy Jastrzębowski uważa, że Lechia ma szeroką kadrę i w tym sezonie powalczy o mistrzostwo ligi.
- Lechia Gdańsk ma kadrę do walki o mistrzostwo Polski. Świadczy o tym również szeroki skład i moim zdaniem nie powinna go uszczuplać, choć odpadła z eliminacji Ligi Europy. Najlepiej tego zespołu już nie ruszać, a gdyby miały potwierdzić się plotki o powrocie Artura Sobiecha do Niemiec, wierzę że biało-zieloni mają plan B - mówi Jerzy Jastrzębowski.

- Lechia ma materiał ludzki i doświadczenie do walki o mistrzostwo Polski. Nie licząc wygłupu w meczu z ŁKS, świetnie do zespołu wprowadził się Żarko Udovicić, który znakomicie współpracuje z lewej strony Filipem Mladenoviciem. Do formy wraca Rafał Wolski, który odzyskuje pewność po kontuzji, a i Sławomir Peszko nie powiedział ostatniego słowa. Lechia wygląda jak drużyna, nie jest tak jak w Legii Warszawa, gdzie z jedenastu piłkarzy na boisku, każdy gra w innym filmie. Nie licząc Romario Balde, który zachował się niepoważnie opuszczając treningi, nie ruszałbym składu. Zawodnik ten został ciepło przyjęty po powrocie z wypożyczenia do Portugalii, co było widać na filmach w mediach społecznościowych. Trener chciał dać mu szanse, ale Lechia musi się szanować jako klub i wobec takiego postępowania Balde, nie może przejść obojętnie - dodaje trener Lechi, który w 1983 wygrał z Biało-Zielonymi Puchar Polski.
(rafz / Trojmiasto.pl) 7 sierpnia 2019, 20:56
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.039