Gdańsk: niedziela, 15 grudnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Transfery w Lechii? Okaże się

8 sierpnia 2019

Lechia rozważa ruchy transferowe przed zakończeniem okienka, lecz z pewnością nie wpłyną one na jakość zespołu.
Lechia musi nieco zmodyfikować swoje plany personalne po odpadnięciu z Ligi Europy, ale zdania co do redukcji kadry nie są jednomyślne.

- Zakończyliśmy pewien etap naszej pracy. Po odpadnięciu z europejskich rozgrywek piłkarze dostali kilka dni wolnego i planujemy wszystko od początku. Czeka nas wewnętrzne spotkanie w pionie sportowym. Dokonamy pewnego resume i zaplanujemy strategiczne działania, ustalimy kierunki dalszej pracy. Potrzebujemy chwili, aby to skrupulatnie określić, ale w skrócie: zaczynamy nowy etap, a rywalizacja w drużynie nabierze nowego wymiaru - mówi trener Stokowiec.

- Zamierzamy skupić się na ekstraklasie. Nasza gra musi być klarowna, widowiskowa i efektywna. Wdrażamy odpowiedni program motoryczny oraz techniczno-taktyczny. Możliwości grania będzie mniej. Szczególnie w ofensywie mamy do dyspozycji wielu graczy, z których w miarę formy chcę korzystać, nie zapominając jednocześnie o młodzieżowcach. Zastanowimy się jednak czy kogoś nie wypożyczyć - dodaje trener Biało-Zielonych.

Ponadto szkoleniowiec Lechii oznajmił, że rozczarowała go postawa Romario Balde, gdyż ten piłkarz pasował do jego koncepcji i byłoby dla niego miejsce w zespole, a także po raz kolejny zaprzeczył donosom o rzekomych ofertach za Karola Filę i Artura Sobiecha. Takie się nie pojawiły.
(rafz / Trojmiasto.pl) 8 sierpnia 2019, 23:04
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.040