Gdańsk: środa, 11 grudnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Kubicki: Zobaczymy najlepszą Lechię

9 sierpnia 2019

Jarosław Kubicki zapewnia, że Lechia zagra z Jagiellonią na maksimum swoich możliwości i wygra mecz.
- W zeszłym sezonie graliśmy cztery mecze z Jagiellonią. Dwa u siebie i dwa można powiedzieć, że na wyjeździe. Raz u nich, a raz w Warszawie. Wszystkie wygraliśmy. Ja akurat w obu spotkaniach u siebie strzeliłem bramkę, więc mam nadzieję, że w kolejnym meczu u siebie z Jagiellonią też strzelę gola. W Jagiellonii pojawiło się kilku nowych graczy, ale nie mieliśmy jeszcze odprawy. Zobaczymy najlepszą Lechię. Trener będzie wybierał ustawienie i zawodników do gry, zobaczymy jak to będzie wyglądać w tym meczu. Mamy więcej zawodników w środku i wszyscy się dobrze rozwijają. Można się spodziewać tego, że nie będziemy grali zawsze bokami, ale środkiem też będziemy wyprowadzać więcej akcji. Można to było zauważyć już w poprzednich spotkaniach - mówi Jarosław Kubicki.

Pomocnik Lechii ponadto podkreślił, że brakowało mu gry w meczu z Broendby, a także, że świadomie sam się rozwija. To widoczne jest w jego ocenach pomeczowych.
(rafz / lechia.pl) 9 sierpnia 2019, 22:19
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.023