Gdańsk: czwartek, 5 grudnia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Porażka rezerw z... Arką

10 sierpnia 2019

Rezerwy Lechii Gdańsk przegrały 0:2 z rezerwami Arki Gdynia na inaugurację IV ligi.
Lechiści byli tego dnia wzmocnieni kilkoma zawodnikami z pierwszej drużyny. Mimo to w 14 minucie Jakub Wilczyński, a w 65 minucie Aleksadar Kolew zdobywali bramki dla rywali za miedzy. Tym razem nie udało się odnieść zwycięstwa w meczu derbowym.

- Jesteśmy zawiedzeni wynikiem, bo Arka wygrała 2:0. Jeszcze w końcówce mogli strzelić bramkę po naszych błędach w obronie. Myśleliśmy, że takich zachowań się pozbyliśmy w okresie przygotowawczym, ale musimy dalej nad tym pracować. Widać było, że Arka na kluczowych pozycjach miała wsparcie zawodników pierwszej drużyny. Mowa tutaj o Mariciu, Cvijnoviciu i Kolevie. Są to piłkarze z dobrego zespołu ekstraklasowego. W każdym momencie robili różnice. Oczekiwałem po moich piłkarzach więcej szczególnie ze strony wolicjonalnej. Mogliśmy bardziej walczyć bark w bark, a przegrywaliśmy pojedynki w środku pola, po których Arka dochodziła do sytuacji strzeleckich. Wyciągniemy wnioski i w czwartek wrócimy na zwycięską ścieżkę - powiedział po meczu trener rezerw Lechii Dominik Czajka.

Lechia II Gdańsk - Arka II Gdynia 0:2 (0:1)
Bramki: Jakub Wilczyński (14.), Aleksandar Kolew (65.)
Żółte kartki: Daniel Mikołajewski (70.) (Lechia) - Aleksandar Kolew (89.) (Arka)

LECHIA II: Zlatan Alomerović (46. Patryk Prange) - Jakub Kapuściński (46. Rafał Kobryń), Mateusz Cegiełka, Zarko Udovicić (46. Mateusz Sopoćko), Adrian Petk (K), Mateusz Żukowski, Adam Chrzanowski (46. Egy Maulana Vikri), Daniel Mikołajewski, Piotr Gryszkiewicz, Paweł Żuk, Kuba Lizakowski
(rafz / lechia.pl) 10 sierpnia 2019, 21:07
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.063