Gdańsk: czwartek, 27 lutego 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Oceny za mecz z Jagiellonią

14 sierpnia 2019

Przedstawiamy nasze oceny piłkarzy Lechii za mecz z Jagiellonią. Skala: szkolna 1-6.
Dusan Kuciak: 4 Zagrał pewnie i obronił to, co się dało. Przy bramce mógł tylko bezradnie rozłożyć ręce. Do niego akurat nie można mieć pretensji.

Karol Fila: 4 Jest drugim z piłkarzy do których nie mamy pretensji. Karol dopóki był na boisku grał dobrze, pokazywał się w ataku i wygrywał pojedynki w obronie. Do tego, co po raz kolejny nas cieszy, piłka przy nodze pomaga mu, a nie przeszkadza.

Michał Nalepa: 3 Nie popełnił rażącego błędu, ale też nie rzucał się wybitnie w oczy. Po prostu zagrał niezły, solidny mecz.

Błażej Augustyn: 4+ Ilość dobrych interwencji Augustyna w tym meczu była wysoka. Błażej momentami grał jak profesor. Zdecydowanie on był jasnym punktem Lechii.

Filip Mladenović: 2- Normalnie dostałby zapewne o wiele wyższą ocenę. Niestety takie zagranie, które zaprezentował przy straconej bramce powinno być ścigane przez prokuraturę z urzędu.

Tomasz Makowski: 3 Może nie zawsze mu wychodziło, ale jednak się starał i ambicji nie można mu odmówić. Pomagał obrońcom i choć próbował grać w piłkę.

Jarosław Kubicki: 2 Po dobrym zeszłotygodniowym występie tym razem nas zawiódł. Wchodził w drogę Makowskiemu i dublował jego pozycję. Z kolei przy rozegraniu piłki nie pomagał zespołowi i często ją tracił.

Patryk Lipski: 2 Był fatalny. Nie pomagał zespołowi w żaden sposób. Z jego gry nie było absolutnie żadnej korzyści.

Flavio Paixao: 1 Nic tylko zacytować pewną znaną okładkę gazety "wstyd, dramat.." Cóż, tak jak Flavio nie ma prawa grac żaden profesjonalny piłkarz.

Artur Sobiech: 3 Wprawdzie również nie zagrał wybitnie, ale zdobył bramkę i to głównie za nią otrzymuje taką ocenę.

Sławomir Peszko: 1 Szybkość i bieganie w obie strony boiska to nie wszystko. Oprócz tego wypada zrobić w meczu cokolwiek dobrego z piłką. Tego zabrakło.

Rezerwowi:

Maciej Gajos: 1 Nie wniósł absolutnie nic do gry. Tyle w zasadzie wystarczy za komentarz.

Daniel Łukasik: Grał zbyt krótko, aby go ocenić.

Rafał Wolski: Grał zbyt krótko, aby go ocenić.

Najlepszy zawodnik Lechii według lechia.gda.pl: Błażej Augustyn
(rafz / lechia.gda.pl) 14 sierpnia 2019, 21:55
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.007