Gdańsk: poniedziałek, 24 lutego 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Weekend 15 - 18 sierpnia w Akademii Lechii

14 sierpnia 2019

Przedstawiamy weekendowy rozkład rozgrywek piłkarzy Akademii Lechii.
Czwartek

Jako pierwsi w ten weekend na murawie pojawią się czwartoligowcy i trampkarze młodsi. Oba spotkania zostaną rozegrane na wyjeździe o godzinie 11. Drużyna do lat 23 zmierzy się z Jaguarem Gdańsk, a młodszy zespół zagra z Chojniczanką Chojnice.

Sobota

Kibiców czeka biało-zielona sobota. Drużyny Akademii Lechii rozegrają aż 4 mecze domowe. Trzy spotkania odbędą się na boiskach przy ulicy Traugutta 29 w Gdańsku. O 11 juniorzy młodsi podejmować będą Gryf Wejherowo, o 13 trampkarze zmierzą się z KP Starogard Gdański, a o 17 drużyna kobiet zagra w III lidze z zespołem Jastrząb Malbork. Jedno spotkanie domowe odbędzie się w Sopocie na boisku przy ul. Jana z Kolna 18. W południe w Derbach Trójmiasta drużyna do lat 17 zmierzy się z Arką Gdynia. Ten mecz odbędzie się w ramach rozgrywek grupy B Centralnej Ligi Juniorów Młodszych.

Lechiści w sobotę zagrają również dwa mecze wyjazdowe. Zespół U-15 wyjedzie do Popowa, gdzie o 13.30 zmierzy się z drużyną Lecha Poznań. Będzie to inauguracja nowego sezonu Centralnej Ligi Trampkarzy. W Małym Klinczu o 14 zagrają trampkarze młodsi. Rywalem Biało-Zielonych będzie Santana Wielki Klincz.

Niedziela

W niedzielne przedpołudnie drużyna Lechii U-23 podejmować będzie spadkowicza z III ligi Wierzycę Pelplin. Mecz rozpocznie się o 11 na boisku bocznym przy ul. Traugutta 29 w Gdańsku. O 12 we Wrocławiu swoje drugie spotkanie w Centralnej Lidze Juniorów Starszych zagrają piłkarze z rocznika 2002. To spotkanie będzie transmitowane na kanale Łączy nas piłka na YouTube. Godzinę później rozpocznie się pojedynek trampkarzy młodszych Lechii z Gryfem Wejherowo. Mecz zostanie rozegrany na bocznym boisku przy ulicy Traugutta 29 w Gdańsku.

Wstęp na wszystkie domowe spotkania drużyn Akademii Lechii jest darmowy.
(rafz / lechia.pl) 14 sierpnia 2019, 22:12
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.033