Gdańsk: czwartek, 27 lutego 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Pierwszy punkt rezerw. Jaguar - Lechia II 0:0

15 sierpnia 2019

W meczu 2. kolejki IV ligi "RWS Investment Group" Lechia II Gdańsk zremisowała bezbramkowo z Jaguarem Gdańsk i z dorobkiem punktu zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli.
W zespole Lechii na boisku wystąpiło dwóch debiutantów - Jakub Kaluziński i Mateusz Borcuch. W następnej kolejce biało-zieloni zagrają u siebie z Wierzycą Pelplin, która w tej serii spotkań uległa na swoim boisku z GKS-em Przodkowo 1:2. Mecz odbędzie się w niedzielę 18 sierpnia o godzinie 11:00.

- To był mecz typowej walki. Wiedzieliśmy, że przyjeżdżamy na kolejne derby. My po porażce z Arką chcieliśmy się podnieść. Młodzi chłopcy, którzy dostali dzisiaj szansę pokazali ząb. To, czego brakowało w sobotę, dzisiaj było widać na boisku. Walka o każdy centymetr boiska, jeden za drugiego. Zespół biegał przez cały mecz, nie pozwoliliśmy przeciwnikowi na nic - powiedział w rozmowie z lechia.pl Dominik Czajka, trener rezerw.

- Szkoda zwłaszcza dwóch sytuacji bramkowych Kacpra Sezonienko. Jest to młody chłopak, jeszcze wiele nauki przed nim, ale jesteśmy zadowoleni z jego postawy. Żałuję, że brakowało w meczu finalizacji. Należały nam się 3 punkty i szkoda, że nie udało się zgarnąć tutaj pełnej puli. W dzisiejszym meczu w IV lidze zadebiutowało dwóch zawodników - Jakub Kałuziński i Mateusz Borcuch. Obaj dali dzisiaj świetne zmiany i mam nadzieję, że w kolejnych meczach powoli będą przejmować inicjatywę w naszej drużynie - dodaje na koniec Czajka.

Jaguar Gdańsk - Lechia II Gdańsk 0:0

Lechia II: Maciej Woźniak - Paweł Żuk, Mateusz Cegiełka, Adrian Petk (kpt.), Dominik Szukiełowicz - Jan Kopania, Marcel Wszołek, Jakub Cieślicki (58' Jakub Kałuziński), Sebastian Rugowski, Piotr Gryszkiewicz - Kacper Sezonienko (82'Mateusz Borcuch).
(pd / lechia.pl) 15 sierpnia 2019, 14:00
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.091