Gdańsk: poniedziałek, 24 lutego 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Mecze Rakowa w Bełchatowie z kibicami gości

17 sierpnia 2019

Raków Częstochowa odwołał się od decyzji o zamknięciu sektora gości na stadionie GIEKSA Arena w Bełchatowie podczas spotkań rozgrywanych przez Raków Częstochowa.
Dzięki rozmowom Prezesa Rakowa Wojciecha Cygana z Władzami Miasta pierwotna decyzja Pani Prezydent Bełchatowa została zmieniona. Od 18 sierpnia, każde spotkanie rozgrywane w randze meczu o niepodwyższonym ryzyku, Raków Częstochowa będzie mógł rozgrywać z kibicami drużyny przyjezdnej w sektorze gości.
- Dziękujemy Władzom Miasta Bełchatów za przychylenie się do naszego odwołania. Dziękujemy także naszym Kibicom, bo to Ich postawa pomogła nam w negocjacjach z miastem. Wierzę, że w kolejnych spotkaniach udowodnimy, że zmiana pierwotnej decyzji była dobrym posunięciem - powiedział prezes Wojciech Cygan.

W niedzielę w Bełchatowie Raków podejmie Lechię Gdańsk. Na ten mecz wybierają się kibice Biało-Zielonych.

źródło:rakow.com
(raz / lechia.gda.pl) 17 sierpnia 2019, 13:51
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.065