Gdańsk: poniedziałek, 24 lutego 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Trzecia bramka Artura Sobiecha w trzecim meczu z rzędu

18 sierpnia 2019

W odróżnieniu od Lechii Gdańsk jej napastnik Artur Sobiech ma znakomitą passę. W meczu z Rakowem Częstochowa zdobył swoją trzecią bramkę w tym sezonie.
Sobiech przychodził przed rokiem do Lechii z nadzieją, że będzie snajperem. W ubiegłym sezonie zdobył jednak tylko 7 bramek. Obronił się przed krytyką bramkami w Pucharze Polski z Rakowem i w finale z Jagiellonią.

Obecnie po pięciu kolejkach ma na koncie już 3 bramki. Zdobywał jest w kolejnych trzech meczach: z Wisłą Płock, z Jagiellonią oraz z Rakowem Częstochowa.
Te 3 gole sprawiły, że napastnik Lechii jest na czele klasyfikacji strzelców Ekstraklasy razem z trzema innych piłkarzami (Broź, Imaz, Jevtić).

Sobiech ma prywatny rekord do poprawy. Jego najlepszym sezonem ligowym był ten sprzed 10 lat, kiedy to w barwach Ruchu Chorzów zdobył 10 bramek.
(raz / lechia.gda.pl) 18 sierpnia 2019, 20:20
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.029