Gdańsk: poniedziałek, 24 lutego 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

D. Kuciak: nie potrafimy zagrać na zero z tyłu

20 sierpnia 2019

Dusan Kuciak, bramkarz Lechii Gdańsk, w meczu z Rakowem Częstochowa był jednym z najlepszych zawodników Biało-Zielonych.
- Nie możemy mówić o zaskoczeniu, bo my byliśmy przygotowani na to co Raków będzie grał. Bardziej zaskoczyliśmy sami siebie, bo nie byliśmy w stanie dorównać rywalom zaangażowaniem. Musimy w kolejnych spotkaniach zagrać jako drużyna - powiedział po meczu z Rakowem Częstochowa dla strony klubowej Dusan Kuciak.

- Straciliśmy jako pierwsi bramkę. Przy golu wyrównującym "Sobiego" chyba był spalony, ta bramka dużo by nam dała. Druga połowa rozpoczęła się pechowo dla nas, wynik 2:0 dał im dużo spokoju. Dziś nie byliśmy sobą, bo naprawdę podjęliśmy na boisku dużo błędnych decyzji, spóźnionych decycji. Raków wygrał dziś zasłużenie, bo przez większość spotkania był lepszą drużyną. W końcówce, gdy zagraliśmy na większym ryzyku, była widać że potrafimy. Tutaj pojawia się pytanie, dlaczego nie potrafimy od pierwszej minuty, lecz w końcówce.

- Nie mogę cieszyć się z dobrych interwencji, gdy przegrywamy. Gdybyśmy wygrali 3:2, to bym się zastanawiał, co mogłem zrobić lepiej przy straconych bramkach. Teraz na gorąco uważam, że trudno było mi zrobić coś więcej. Ostatnio gramy trochę inaczej, tracimy bramki, nie potrafimy zagrać na zero z tyłu. Inne drużyny wykorzystują to, co my graliśmy w poprzednim sezonie. Strzelają bramkę i bronią. Nie mogę powiedzieć, że Raków dziś tak zagrał, bo tak nie było, ale ogólnie tak to wygląda.
(raz / lechia.pl) 20 sierpnia 2019, 16:11
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.063