Gdańsk: czwartek, 27 lutego 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Mateusz Sopoćko wypożyczony do Podbeskidzia

22 sierpnia 2019

Ofensywny pomocnik Lechii Gdańsk Mateusz Sopoćko został wypożyczony do końca sezonu 2019/2020 do pierwszoligowego Podbeskidzia Bielsko-Biała.
Umowa zawiera opcję skrócenia wypożyczenia w przerwie zimowej. Ponadto kontrakt 20-letniego pomocnika z Lechią Gdańsk został przedłużony do 30 czerwca 2023 roku.

Popularny "Sopot", jak mówią na Mateusza koledzy z boiska, to wychowanek Akademii Lechii Gdańsk, w której przeszedł przez wszystkie szczeble szkolenia, trafiając do pierwszego zespołu Biało-Zielonych. Sopoćko w poprzednim sezonie zagrał w sześciu spotkaniach w rozgrywkach PKO Ekstraklasy i Totolotek Pucharu Polski.


Teraz Mateusz uda się na wypożyczenie do Podbeskidzia, które występuje na zapleczu ekstraklasy. Po pięciu rozegranych kolejkach zajmuje dziewiątą pozycję z dorobkiem siedmiu punktów. Sopoćko, podobnie jak wcześniej Karol Fila i Rafał Kobryń, udaje się na wypożyczenie by zdobyć doświadczenie i rozgrywać większą liczbę minut na wysokim poziomie rozgrywkowym.
(raz / lechia.pl) 22 sierpnia 2019, 16:25
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.066