Gdańsk: czwartek, 27 lutego 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Stokowiec: Zrobimy wszystko by sprostać oczekiwaniom

23 sierpnia 2019

Trener Lechii zapowiada powrót zespołu na właściwe tory.
Piotr Stokowiec: - Po meczu z Rakowem porozmawialiśmy z piłkarzami. Padło sporo męskich słów. Jest to dopiero początek sezonu, a wiemy, że czeka nas trudny sezon. Poprzednim sezonem rozbudziliśmy oczekiwania kibiców i swoje własne. W przypadku niepowodzeń pojawia się frustracja i złość i to jest normalne. Trzeba umiejętnie tym zawiadywać. Wiele jeszcze przed nami, a najbliższy mecz jest dobrym punktem odniesienia i zwycięstwo bardzo by nam pomogło.

Trener Lechii odniósł się także do najbliższego rywala, do Śląska Wrocław:

- Widzimy, że Śląsk idzie podobną drogą jaką my szliśmy. Po obronie przed spadkiem w tej chwili brylują. Jeszcze bym jednak niczego nie oceniał ani nie przesądzał. Śląsk jednak dobrze się prezentuje. My robimy wszystko żeby sprostać tym oczekiwaniom. To nie jest dla nas łatwe, ale wierzę w tą drużynę. Ciężka praca i solidność - tą drogą będziemy podążać.

Piotr Stokowiec poruszył także kwestię porównania gry Lechii w obecnym i w poprzednim sezonie.

- Widzimy, że bez solidnej defensywy trudno jest wygrywać mecze. W tamtym sezonie los nam sprzyjał bardziej. Zagraliśmy lepszy jeden mecz z Jagiellonią niż trzy w poprzednim sezonie, a tam wygrywaliśmy. Będziemy zwracać uwagę na defensywę, ale nie będziemy rezygnować z poprawy ofensywy. Będziemy chcieli grać atrakcyjniej.
(rafz / lechia.pl) 23 sierpnia 2019, 21:34
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.061