Gdańsk: czwartek, 27 lutego 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Stokowiec: Druga połowa napawa optymizmem

24 sierpnia 2019

- Czujemy niedosyt, bo wszyscy oczekiwaliśmy zwycięstwa. - przyznał po meczu trener Lechii Piotr Stokowiec.
- Śląsk postawił twarde warunki, był dobrze zorganizowany i nie grało nam się łatwo w ataku pozycyjnymWrocławianie wyprowadzali dobre kontry i grali w defensywie na dużym poziomie. My możemy grać szybciej, czego brakowało nam w pierwszej połowie.

- Fragmentami próbowaliśmy grać pozycyjnie, ale brakowało nam konkretów w polu karnym. Szkoda wyniku, ale druga połowa napawa optymizmem. Zrobimy wszystko, by wrócić na ścieżkę zwycięstw, szczególnie na swoim stadionie, bo to motor napędowy.

Od początku drugiej połowy na boisku pojawił się Rafał Wolski. - To tylko względy zdrowotne i fizyczne. Ustaliliśmy z nim, że zagra przynajmniej 30 minut, a był na boisku przez 45. Od początku meczu potrafi robić różnicę, ale musimy być cierpliwi. Trzeba rozumieć, że pewnych rzeczy nie przyspieszymy.

- Wierzę, że wrócimy na ścieżkę zwycięstw. Nie gramy tak źle. W ubiegłym sezonie fortuna była dla nas bardziej życzliwa i nie takie mecze wygrywaliśmy - przyznał na koniec Stokowiec.
(pd / lechia.gda.pl) 24 sierpnia 2019, 20:53
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.126