Gdańsk: poniedziałek, 24 lutego 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Ż. Udovicić: Było czuć, że chcieliśmy wygrać

25 sierpnia 2019

Zadowolony z powrotu na boisko po absencji za czerwoną kartkę z ŁKS-em był Żarko Udovicić.
- To jest bardzo dobre dla drużyny, że mamy szeroką kadrę. Sztab szkoleniowy oczekiwał od nas, abyśmy po wejściu na boisko dali coś od siebie, aby pokazać coś, czego brakowało na murawie, gdy oglądaliśmy spotkanie z perspektywy ławki rezerwowych - przyznał po meczu ze Śląskiem skrzydłowy Lechii.

- Bardzo cieszy fakt, że wróciłem na boisko, ale jest niedosyt. Nie cieszy mnie jednak kolejny mecz bez zwycięstwa. Szkoda tego remisu, szczególnie tej sytuacji z końcówki spotkania, kiedy "Wolak" trafił w poprzeczkę. Było czuć w drugiej połowie, że wszyscy chcieliśmy wygrać ten mecz. Mamy teraz trochę czasu, aby to przeanalizować i grać dalej. Czeka nas teraz powtórka spotkania o Superpuchar Polski w Gliwicach z Piastem. Musimy przywieźć punkty z tego wyjazdu - dodaje na zakończenie Serb.
(pd / lechia.pl) 25 sierpnia 2019, 19:37
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.081