Gdańsk: poniedziałek, 24 lutego 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Oceny za mecz ze Śląskiem

25 sierpnia 2019

Przedstawiamy nasze oceny piłkarzy Lechii za zremisowany 1:1 mecz ze Śląskiem Wrocław. Skala: szkolna 1-6.
Dusan Kuciak: 4 Dusan jak zwykle bronił dobrze. Wydaje się, że przy bramce piłka leciała dość długo i wolno, ale jego pozostałe interwencje były na naprawdę dobrym poziomie.

Karol Fila: 3 Z jednej strony nic nie zepsuł, z drugiej niczym szczególnym się nie wyróżnił. Na pewno było jednak lepiej niż w ostatnich meczach.

Błażej Augustyn: 3+ Zagrał solidnie. Jak zawsze mocno pracował i w zasadzie Śląsk nie stworzył zbyt wielu sytuacji, a bramka na pewno nie obciąża konta obrońców.

Michał Nalepa: 3+ Również zagrał na solidnym poziomie. Zresztą po raz kolejny w tym sezonie to obrona nie jest akurat tą formacją do której mamy jakieś pretensje.

Filip Mladenović: 3 Tym razem nie zagrał źle. Przy odrobinie szczęścia mógł nawet zakończyć mecz z bramką na koncie. Wciąż musi sobie jednak przypomnieć jak się dośrodkowuje.

Daniel Łukasik: 3+ Nie był to może wybitny występ, ale na tle zespołu na pewno pozytywny. Pokazał dlaczego brakowało go w wyjściowym składzie.

Jarosław Kubicki: 2 Zagrał bardzo słabo. Nie był wystarczającym wsparciem dla Łukasika, nie notował tylu odbiorów i nie kreował gry. Wciąż czekamy na jego dobrą formę.

Lukas Haraslin: 1 Dla jego dobra byłoby posadzenie go na ławce. Aktualnie nie wnosi nic do gry Lechii. Nie jest w stanie w żaden sposób zagrozić bramce, nie daje żadnych argumentów na swoją obronę.

Patryk Lipski: 1 Podobnie do użytkowników Twittera zastanawiamy się jakie taśmy lub dokumenty przeciwko trenerowi musi on mieć, by dalej być w pierwszym składzie. Jego gra jest kompletnym nieporozumieniem.

Sławomir Peszko: 3 Na szczęście zdobył piękną bramkę, gdyż oprócz tego również nie prezentował się dobrze. Samo uderzenie było jednak piękne.

Flavio Paixao: 1 Równie dobrze można było zagrać w "10". Lechia wcale nie odczułaby jego braku.

Rezerwowi:

Rafał Wolski: 4 Mamy nadzieję, że badania krwi w tym tygodniu wykażą już pełną zdolność do gry. Dopiero po jego wejściu obserwowaliśmy jakiekolwiek symptomy dobrej gry. Niewiele zabrakło, a zdobyłby piękną bramkę. "Wolak" zwyczajnie musi grać.

Żarko Udovicić: Grał zbyt krótko, aby go ocenić.

Maciej Gajos: Grał zbyt krótko, aby go ocenić.

Najlepszy zawodnik Lechii według lechia.gda.pl: Rafał Wolski
(rafz / lechia.gda.pl) 25 sierpnia 2019, 22:54
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.116