Gdańsk: poniedziałek, 24 lutego 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Lechia straci Haraslina i Mladenovicia?

28 sierpnia 2019

Okienko transferowe dobiega końca. Kibiców Lechii najbardziej interesuje przyszłość Lukasa Haraslina i Filipa Mladenovicia.
O odejściu obu zawodników mówi się już od kilku miesięcy. Haraslin, powołany do reprezentacji Słowacji, ma wg "Dziennika Bałtyckiego" przenieść się do hiszpańskiego Realu Mallorca. Sam zainteresowany wolałby kierunek włoski (trafił do Lechii z Parmy). Mówił się też o zainteresowaniu ze strony klubów tureckich.

O odejściu Filipa Mladenovicia mówi się w kontekście jego przejścia, a może raczej powrotu do Crvenej Zvezdy Belgrad. Mistrzowie Serbii we wtorek awansowali do Ligi Mistrzów, a więc będzie ich stać na pozyskanie Mladenovicia i zaoferowanie godnej pensji. Zaskakuje jedynie niska kwota odstępnego (600 tys. euro).

Trzecim łakomy kąskiem jest prawy obrońca Karol Fila. Tutaj mówi się o Celticu Glasgow oraz Parmie.

Okienko transferowe kończy się 2 września.
(raz / lechia.gda.pl) 28 sierpnia 2019, 07:56
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.065