Gdańsk: czwartek, 27 lutego 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Bieniuk: W poprzednim sezonie raczej biegaliśmy

29 sierpnia 2019

Asystent Piotra Stokowca podkreśla, że są widoczne różnice w grze z poprzedniego sezonu, a z tego w wykonaniu Lechii.
- Zmieniliśmy bodźce treningowe i zobaczymy jak zespół na to zareaguje. Myślę, że poprawa była widoczna już w meczu ze Śląskiem Wrocław, gdzie była duża poprawa nawet nie tyle jeśli chodzi o przebiegnięty dystans, co samą grę. Pamiętajmy, że cykle treningowe wyglądały inaczej, gdy przygotowywaliśmy się do grania co trzy dni podczas eliminacji do Ligi Europy. Mogło to mieć wpływ na to, że nie nabijaliśmy tych kilometrów. To się poprawi, ale pamiętajmy, że chcieliśmy pójść do przodu jeśli chodzi o styl gry. W poprzednim sezonie raczej biegaliśmy, a teraz chcemy grać bardziej widowiskowo, opierając się na akcjach wielopodaniowych. W tym kontekście przebiegnięte kilometry nie są wyznacznikiem. Jesteśmy dobrze przygotowani pod względem fizycznym - tłumaczy "Palmer", obecny asystent Piotra Stokowca,

Istotnym aspektem, który również został poruszony jest kwestia straconych goli: - Pod kątem traconych bramek ten sezon na pewno nas do tej pory nie satysfakcjonuje. Dużo o tym rozmawiamy. Fakt jest taki, że te pojedyncze gole tracimy w kuriozalny sposób, na przykład po niefortunnym wybiciu i to jest problem. To są pojedyncze błędy, które trzeba wyeliminować. Pracujemy coraz ciężej i liczę, że już w sobotnim meczu wyjazdowym z Piastem Gliwice przyniesie to efekty.
(rafz / lechia.pl) 29 sierpnia 2019, 23:05
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.125