Gdańsk: poniedziałek, 24 lutego 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Żarko Udovicić: Powtórzyć wynik Lechii z Superpucharu

31 sierpnia 2019

Żarko Udovicić w Gliwicach w meczu Superpucharu zadebiutował w Lechii Gdańsk. Skrzydłowy chciałby powtórzyć tamten wynik.
- Piast jest dobrą drużyną. Nieważne, że kilku zawodników odeszło. Przyszło kilku nowych, trener jest ten sam i gra się nie zmienia. Spodziewam się dobrego meczu. Chciałbym, żebyśmy powtórzyli wynik z Superpucharu.

- Szkoda tego remisu ze Śląskiem, ale każdy następny mecz jest dobry na przełamanie. To kwestia czasu, gdy zaczniemy wygrywać. Bardzo się cieszę, że wróciłem po przerwie i jestem do dyspozycji trenera. Jestem na 100% przygotowany, żeby pomóc drużynie.

- Pracujemy, żeby wyniki były coraz lepsze. Nie ma problemu, mamy jedną porażkę w ekstraklasie i myślę, że wyniki prędzej czy później przyjdą. Ważne, że ciężko trenujemy. Mamy świadomość, że w kilku meczach nasza gra nie wyglądała tak dobrze, jak z Piastem czy Brondby, ale pokazaliśmy, że to może tak wyglądać, tylko musimy co mecz pokazywać jakość.

- W ostatnim czasie lepiej czuję się w pomocy, ale dla mnie nie jest ważne, gdzie gram, ale liczy się to, że jestem na boisku, żeby pomóc drużynie. Zawsze będę dawał z siebie wszystko.
(raz / lechia.pl) 31 sierpnia 2019, 12:16
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.087