Gdańsk: poniedziałek, 24 lutego 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

W. Fornalik: Boli nas ta porażka

31 sierpnia 2019

- Spotkanie było prowadzone w dobrym tempie. Nie zawsze jednak świeci słońce. W tym meczu ewidentnie nie dopisało nam szczęście - przyznał na konferencji prasowej trener Piasta Gliwice Waldemar Fornalik.
- Pierwszą bramkę straciliśmy po rykoszecie. W drugiej sytuacji piłka idealnie odbiła się od słupka wprost pod nogi zawodnika Lechii Gdańsk. My z kolei mieliśmy swoje sytuacje, które powinniśmy wykorzystać.

- W poprzednich spotkaniach mierzyliśmy się z gorzej dysponowanymi zespołami. Lechia jest drużyną o naprawdę wysokich umiejętnościach i potencjale piłkarskim. Graliśmy z nią jak równy z równym. Na pewno boli nas ta porażka. Kończy się wspaniała seria, ale wszystko przed nami. Mamy teraz przerwę na reprezentację. Będziemy solidnie pracować i z optymizmem w przyszłość.

Szkoleniowiec stwierdził, że drużyna jest w fazie przebudowy.

- Dochodzą do nas nowi zawodnicy i to nie jest tak, że jeden lub drugi piłkarz wchodzi do drużyny, to od razu działają pewne automatyzmy. Trzeba po prostu pracować i czekać na efekty tej pracy. Wierzę w tych zawodników, także w tych, którzy do nas dołączyli, bo czas będzie pracować na naszą korzyść - stwierdził trener.

W spotkaniu z Lechią zadebiutował Patryk Tuszyński, który ma za sobą grę w Lechii.

- Zagraliśmy na dwójkę napastników. Patryk jest z nami od czterech dni. Z każdym dniem i kolejnym treningiem będzie czuł się coraz lepiej. Jest to ograny i doświadczony zawodnik, który wie, po co wchodzi na boisko.

Źródło: Piast Gliwice.
(pd / lechia.gda.pl) 31 sierpnia 2019, 22:06
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.051