Gdańsk: czwartek, 27 lutego 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Stokowiec: Myślę, że mecz mógł się podobać

31 sierpnia 2019

- Odnieśliśmy cenne zwycięstwo. Cieszę się, bo dla nas też to był bardzo ważny moment. Ostatnio brakowało tylko punktów - przyznał na konferencji prasowej po meczu w Gliwiach Piotr Stokowiec, szkoleniowiec Lechii Gdańsk.
- W pierwszej połowie ujrzeliśmy dużo piłkarskiej jakości. W drugiej na boisku dominowały cechy wolicjonalne i trochę te proporcje między ofensywą i defensywą zostały zachwiane. Myślę, że mecz mógł się podobać. Było w nim sporo sytuacji bramkowych, nie brakło w nim również kontrowersji i dramaturgii.

Trenera biało-zielonych zapytano o porównanie tego spotkania do meczu o Superpuchar Polski. - To były inne mecze. Chyba nie pokusiłbym się o dokładne porównanie tych dwóch spotkań. Na pewno na boisku mistrza Polski gra się trudno. Pierwszy mecz miał dużo niewiadomych. Dziś musieliśmy stawić czoło Piastowi, szczególnie w nerwowej końcówce. Cieszę się, że podnieśliśmy rękawicę i utrzymaliśmy wynik.

Źródło: Piast Gliwice
(pd / lechia.gda.pl) 31 sierpnia 2019, 22:13
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.090