Gdańsk: poniedziałek, 24 lutego 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Oceny za mecz z Piastem

2 września 2019

Przedstawiamy nasze oceny piłkarzy Lechii za wygrany 2:1 mecz z Piastem w Gliwicach. Skala: szkolna 1-6.
Dusan Kuciak: 5 Słowak zaliczył w sobotę wiele dobrych interwencji. Dowodem uznania niech będzie post z oficjalnego konta Piasta Gliwice na Twitterze podkreślający jego kunszt. Przy strzale z rzutu karnego był bez szans.

Karol Fila: 3 Tym razem nie mamy ani za co wybitnie pochwalić, ani do niczego się za bardzo przyczepić. Zagrał na solidnym ligowym poziomie.

Błażej Augustyn: 5 Pojawiają się na niektórych portalach głosy, że jest to forma reprezentacyjna. Zgadzamy się, lecz przyznamy szczerze, że dla nas największą radością będzie sytuacja, w której będzie ją utrzymywał na takim poziomie do końca sezonu w Lechii.

Michał Nalepa: 4 Nie zapisujemy mu "na minus" rzekomego zagrania ręka przy rzucie karnym, gdyż naszym zdaniem "jedenastka" była kompletnie nieuzasadniona. Grał pewnie i solidnie.

Filip Mladenović: 4 Filip był dobry, cytując klasyka, zarówno w defensywie jak i w ofensywie. To znaczy, w obronie grał bardzo dobrze, a w ataku przede wszystkim mądrze, wiedział kiedy będzie tam potrzebny.

Daniel Łukasik: 4 Daniel bardzo mocno pracował cały mecz. Głównie operował w strefie przed stoperami. Jego obecność na boisku była z pewnością dużą wartością dla Lechii.

Jarosław Kubicki: 4 Równie dobrze moglibyśmy skopiować większość oceny Łukasika. Z tą różnicą, że Jarek był przy rywalach już na ich połowie. Występ pierwsza klasa!

Tomasz Makowski: 3 Aż tak dobrze jak jego koledzy nie zagrał, ale na pewno był to solidny mecz. Oby był to dobry prognostyk i obyśmy oglądali go już w coraz lepszej dyspozycji.

Sławomir Peszko: 5 Sławek cały mecz pracował na całym boisku. To on był jednym z najbardziej aktywnych, jeśli nie najbardziej aktywnym Lechistą. W kolejnym meczu zdobył ładną bramkę.

Żarko Udovicić: 5 Ależ go brakowało! Widać było po nim głód gry i chęci. Bramka była dziecinnie prosta do zdobycia, ale cała jego praca zasługuje na najwyższe uznanie.

Lukas Haraslin: 3-Niestety brakowało w tym spotkaniu klasycznego napastnika. Lukas często pojawiał się na skrzydle zamiast pilnować swojej pozycji. Niestety też, dalej nie jest w dobrej formie.

Rezerwowi:

Artur Sobiech: 3 To w dużej mierze dzięki niemu Lechia zdobyła drugą bramkę. Po dobrej akcji oddał mocny strzał w słupek, który dobił Udovicić. Poza tym pracował na wynik.

Mario Maloca: Zagrał zbyt krótko, aby go ocenić.

Flavio Paixao: Zagrał zbyt krótko, aby go ocenić.

Najlepszy zawodnik Lechii według lechia.gda.pl: Sławomir Peszko
(rafz / lechia.gda.pl) 2 września 2019, 21:38
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.090