Gdańsk: wtorek, 18 lutego 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Dwugłos trenerski po meczu Lechia - Zagłębie Lubin

6 października 2019

Opinie trenerów Lechii Gdańsk i Zagłębia Lubin po meczu 11. kolejki Ekstraklasy, w którym goście wygrali w Gdańsku 2:1.
Martin Sevela (Zagłębie):

Fantastyczny wynik dla nasze drużyny. Wygrana z topową drużyną, bo Lechia to bardzo dobry przeciwnik. Na przedmeczowej odprawie rozmawialiśmy o trzech aspektach tego meczu. Po pierwsze, jechaliśmy na wspaniały stadion. Po drugie, bardzo dobry przeciwnik, a po trzecie bardzo chcieliśmy wygrać. Dziś wykonaliśmy nasze założenia, zarówno taktycznie jak i fizycznie zespół prezentował się bardzo dobrze. Pokazali ogromne serce i wolę walki, mentalność zwycięzców.

Jestem szczęśliwy, bo trzy punkty jadą do Lubina. Dziękuję bardzo.

Piotr Stokowiec (Lechia Gdańsk):

Gorzka pigułka do przełknięcia dla nas. Mecz zaczął się dla mojego zespołu fatalnie. Szkoda, bo kolejny raz tracimy bramkę w nieprawdopodobnych okolicznościach. Dziś ciężko kogoś wyróżnić. Mieliśmy kilka sytuacji, niestety, nie udało się ich zamienić na gola. Zabrakło tego ostatniego podania. Zrobiliśmy zmiany taktyczne i przyniosły one efekt, ale drugiego trafienia nie udało się zdobyć. To dla nas mocny impuls, aby pracować. Dużo pracy nas czeka przed walką o najwyższe cele. Jestem daleki od załamywania. Jestem po prostu zdenerwowany, że nie udało się zremisować. mam nadzieję, że przerodzi się to w sportową złość.

www.zaglebie.com

Wpisz kod "LECHIAGDAPL" i odbierz 500 zł cashback w Betclic”.

Firma Betclic jest oficjalnym sponsorem Lechii Gdańsk
(raz / lechia.gda.pl) 6 października 2019, 10:49
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.033