Gdańsk: poniedziałek, 24 lutego 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

L. Haraslin: walczymy dalej o medale

7 października 2019

- Musimy odpocząć przez jeden, może dwa dni. Potem jest wyjazd, trzeba przygotować się do derbowego spotkania, bo wiem, jakie to jest ważne dla nas i wiemy, że dla kibiców też - powiedział pomeczu z Zagłębiem Lukas Haraslin.
- Ciężko się mówi po przegranym spotkaniu. Nie zwieszamy głowy i walczymy dalej o medale. Przygotowujemy się teraz do następnego meczu. Zagłębie miało trochę szczęścia przy tej pierwszej bramce. Niestety, ale takie gole też padają. Walczyliśmy, ale nie udało nam sie zdobyć tych 3 punktów. Przegraliśmy dzisiaj to spotkanie u siebie, ale mamy kolejne mecze przed sobą i trzeba się dobrze przygotować do dalszej walki, bo przed nami derby.

- Przed nami przerwa na kadrę. Trzeba wyczyścić głowy i przygotować się na kolejne spotkania jak najlepiej i pokazać, że to był mały wypadek przy pracy, że już wracamy do tych zwycięskich meczów. Teraz trzeba troszeczkę odpocząć, bo nie udało nam się wygrać. Musimy się wyciszyć i wyczyścić wszystko z głowy. Odpocząć przez jeden, może dwa dni. Potem jest wyjazd, trzeba przygotować się do derbowego spotkania, bo wiem, jakie to jest ważne dla nas i wiemy, że też dla kibiców. Na pewno musimy być gotowi do tego meczu zarówno mentalnie, jak i fizycznie.
(raz / lechia.pl) 7 października 2019, 21:03
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.092