Gdańsk: poniedziałek, 24 lutego 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Niska frekwencja na Lechii. Tak źle nie było od marca

8 października 2019

Sobotni mecz Lechii Gdańsk z Zagłębiem Lubin obejrzało na stadionie w Letnicy blisko 9 tys. widzów. Tak niskiej frekwencji nie zanotowaliśmy w Gdańsku od marca.
Wówczas w marcowy poniedziałek do Gdańska przyjechał zespół Wisły Płock. Lechia zremisowała 1:1, a ten pojedynek ówczesnego lidera obejrzało 8769 kibiców.

W obecnym sezonie frekwencja na Lechii oscylowała na granicy 13-14 tys. widzów. Ostatni wrześniowy domowy mecz z Koroną Kielce odbył się przy frekwencji na poziomie 11.708.

Biało-Zieloni notowali od 31 sierpnia serię pięciu zwycięstw w tym z Legią na jej boisku. To mogło zwiastować wzrost zainteresowania meczem Lechii. Stało się inaczej. Na pojedynek z Zagłębiem Lubin przyszło 8.863 czyli podobnie jak w marcu na mecz Lechii z Wisłą Płock.
(greg / lechia.gda.pl) 8 października 2019, 17:20
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.007