Gdańsk: środa, 8 lipca 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Derby Trójmiasta bez kibiców Lechii Gdańsk?

15 października 2019

Czy derby Trójmiasta po raz pierwszy od trzech lat odbędą się z kibicami Lechii i w jakiej liczbie? O tym przekonamy się w ciągu kilkunastu najbliższych godzin.
Jak poinformował red. Wojciech Luściński na Twitterze na wniosek wojewody zostala ograniczona pula biletów dla kibiców Lechii: Kibiców @LechiaGdanskSA będzie o wiele mniej na derbach niż początkowo zakładano. Z 700 robi się 200. To wnioski po spotkaniu z wojewodą pomorskim. @RadioGdansk. Czekam na więcej szczegółów

Także Stowarzyszenie Wielki Śląsk zakomunikowało na Facebooku, że odwołuje swój wyjazd do Gdyni: WYJAZD DO GDYNI NA DERBY ODWOŁANY!

Niestety nie będzie nam dane wspomóc Braci z Gdańska w Gdyni. Sektor gości na stadionie Arki został zamknięty. Derby Trójmiasta odbędą się więc bez kibiców Lechii.


Czekamy na oficjalny komunikat Stowarzyszenia Lwy Północy.
(raz / lechia.gda.pl) 15 października 2019, 16:27
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.123