Gdańsk: niedziela, 7 czerwca 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Współpracownicy Stokowca przedłużyli kontrakty z Lechią

16 października 2019

Trener bramkarzy Jarosław Bako, drugi trener Łukasz Smolarow, trener przygotowania motorycznego Mariusz Szymkiewicz oraz psycholog sportu Paweł Habrat przedłużyli kontrakty z Lechią Gdańsk do 30 czerwca 2022 roku.
Bako, Smolarow i Szymkiewicz rozpoczęli pracę w Lechii w marcu 2018 roku wraz z Piotrem Stokowcem. Natomiast Habrat dołączył do sztabu szkoleniowego w lipcu tego samego roku, przed startem rozgrywek sezonu 2018/2019.

W ostatnim sezonie obecny sztab szkoleniowy doprowadził Lechię do trzeciego miejsca w PKO Ekstraklasie i zdobył Totolotek Puchar Polski. Obecne rozgrywki rozpoczął również tytułem, Biało-Zieloni wygrali bowiem Superpuchar Polski.

Lechia Gdańsk jest czwartym klubem dla trenerów Bako, Smolarowa i Habrata, w którym pracują razem z Piotrem Stokowcem, po Polonii Warszawa, Jagielonii Białystok i Zagłębiu Lubin.
(raz / lechia.pl) 16 października 2019, 07:26
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.087