Gdańsk: poniedziałek, 26 października 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Michał Nalepa gotowy na mecz z Arką Gdynia

18 października 2019

Michał Nalepa jest w 100% gotowy na derby Trójmiasta. Obrońca Lechii nie zagrał w ostatnim meczu z Zagłębiem Lubin, ale w niedzielę powinien już zagrać od 1 minuty.
Nalepa doznał złamania nosa w meczu z Legią. Po tym spotkaniu udał się do Niemiec, aby przygotowano mu specjalną maskę. W meczu z Zagłębiem Lubin siedział cały mecz na ławce rezerwowych. Po dwutygodniowej przerwie będzie do dyspozycji trenera Biało-Zielonych o czym szkoleniowiec powiedział na konferencji prasowej:
- Jest gotowy do walki na 110 procent. Wystąpi w masce i nie ma tu żadnych zastrzeżeń. On się dobrze w niej czuje, nawet nie zdejmuje jej do ćwiczeń motorycznych by się do niej przystosować. To prawdziwy wojownik. Na pewno jest dyskomfort, ale nawet nie pomyślałem że to może być jakaś przeszkoda. Nie chciałem ryzykować jego występu z Zagłębiem, bo było to lekkie zaburzenie świadomości i uszkodzenie było duże. Michał jest już w stu procentach gotowy

Lechia wygra z Arką Gdynia? Kurs 2,42.
Wpisz kod "LECHIAGDAPL" i odbierz 500 zł cashback w Betclic”.
(raz / lechia.gda.pl) 18 października 2019, 08:54
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.036