Gdańsk: niedziela, 7 czerwca 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Stokowiec: Bramka na 2:1 dodała Arce skrzydeł

21 października 2019

- Proste, indywidualne błędy utrudniły nam ten mecz. W ostatniej minucie zabrakło asekuracji, było trochę przypadku i straciliśmy bramkę.
Gratuluję Arce punktu, bo w końcówce meczu mocno na to pracowali, a my wracamy z wielkim niedosytem. Musimy przełknąć gorzką pigułkę, ale czekamy na kolejne derby - powiedział po meczu z Arką trener Lechii.

- Ten mecz toczył się nerwowej atmosferze. Za mało było płynności z obu stron. Opanowaliśmy to i strzeliliśmy dwie bramki po fajnych akcjach. Wydawało się, że wszystko mamy w rękach i na własne życzenie zepsuliśmy ten wynik, bo nie tak to powinniśmy rozgrywać. Drużyna tak doświadczona powinna się bardziej dojrzale zachowywać. Szkoda, bo te 3 punkty były na wyciągnięcie ręki. Stworzyliśmy ciekawe widowisko, ale dwa punkty nam uciekły.

- Chcieliśmy tak grać, żeby dośrodkowywać piłki na dwóch napastników. Tak strzeliliśmy bramkę, mieliśmy sytuacje po dośrodkowaniach. Może ta gra nie była płynna, ale przypuszczałem, że ten mecz może tak wyglądać. Można powiedzieć, że podłączyliśmy Arkę do tlenu na własne życzenie poprzez nonszalancję. Najważniejsza była bramka na 2:1, to dodało Arce skrzydeł, a my niepotrzebnie zaczęliśmy grać nerwowo i w decydujących sytuacjach nie potrafiliśmy tego rozstrzygnąć. Te mecze tak mogą wyglądać, ale próbowaliśmy grać w piłkę i mieliśmy swoje schematy.

Wideo z konferencją
(MiKe / lechia.pl) 21 października 2019, 07:36
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.028