Gdańsk: środa, 8 lipca 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Ł. Surma: Lechii bardzo dobrze gra się w Gdyni

19 października 2019

Były kapitan Lechii Łukasz Surma uczestniczył w derbach Trójmiasta kilkukrotnie. Wychowanek Wisły życzy uczestnikom zaciętego meczu, bo tak właśnie zapamiętał derbowe pojedynki.
Lechia wygra z Arką Gdynia? Kurs 2,42.
Wpisz kod "LECHIAGDAPL" i odbierz 500 zł cashback w Betclic”.

- Wyniku nie będę podawał bo w piłce to duże ryzyko i raczej zabawa . Spodziewam się meczu walki tym bardziej że w Arce jest nowy trener i zawodnicy na pewno zrobią wszystko by pokazać mu nową energię. Lechia szlifuje dopiero grę efektowną i na pewno kosztuje to dużo czasu i cierpliwości dlatego pewnie nastawia się na uważną grę w obronie tym bardziej że ostatnio zgubili punkty . Historia mówi że Lechii bardzo dobrze gra się w Gdyni i dlatego upatruję w niej faworyta. Pamiętam że za moich czasów to były bardzo dobre mecze i bardzo zacięte dlatego życzę wszystkim takiego właśnie spotkania.

Więcej: Eksperci o derbach
(greg / lechia.gda.pl) 19 października 2019, 08:01
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.028