Gdańsk: środa, 8 lipca 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Flavio Paixao z bramką w 200. meczu Ekstraklasy

21 października 2019

Flavio Paixao w derbach Trójmiasta zagrał spotkanie nr 200 w polskiej Ekstraklasie. Na ten wynik sumują się występy dla Śląska Wrocław i Lechii Gdańsk.
W polskiej Ekstraklasie Flavio Paixao występuje od 2014 r. Zaczynał od Śląska Wrocław,a w lutym 2016 r. przeniósł się do Lechii Gdańsk.

W swoim 200. występie Flavio Paixao jak przystało na króla derbów zdobył bramkę na 1:0 dla Lechii. Napastnik jednak żałuje, że Biało-Zieloni nie wygrali tego spotkania.

- Strzeliłem gola, ale skończyliśmy mecz remisem 2:2. Podczas ostatnich piętnastu minut brakowało nam zdecydowanie koncentracji i agresji w grze. Takie mecze trzeba wygrywać, bo jesteśmy dużo lepsi od Arki. To dla nas lekcja - powiedział po meczu dla oficjalnej strony Flavio Paixao.

- Wiedzieliśmy jak gra Arka, zagrywają dużo górnych piłek na walkę. To jest ich sposób. Brakowało nam trochę koncentracji, agresywności. Sędzia zdecydował się doliczyć aż dziewięć minut, w których było wiele nerwowości. Jesteśmy bardzo smutni i źli.

- Takie jest życie piłkarza, czasami wygrywasz, czasami nie. W następnym tygodniu możesz zwyciężyć i wszystko będzie dobrze. Dla mnie i dla drużyny najważniejsze jest, jak zakończymy sezon, nie jak zaczniemy czy jak będzie w pojedynczych meczach. W poprzednim sezonie byliśmy prawie cały czas na pierwszych miejscach, lecz po ostatnich spotkaniach zakończyliśmy sezon na trzecim. Jesteśmy w górnej części tabeli, gdzie różnice są niewielkie. Przed nami wiele spotkań i punktów do zdobycia.
(raz / lechia.gda.pl) 21 października 2019, 10:59
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.025