Gdańsk: niedziela, 7 czerwca 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Flavio Paixao dogonił Miroslava Radovicia

21 października 2019

Być może w derbowym zgiełku umknęła komuś informacja, iż Flavio stał się najskuteczniejszym obcokrajowcem w historii rozgrywek Ekstraklasy.
Portugalczyk przybył do Polski w 2013 roku i początkowo przez dwa sezony grał dla Śląska Wrocław, dla którego w tym czasie zdobył 24 gole. W połowie sezonu 2015/16 Flavio przeniósł się do Lechii, dla której razem z tą derbową, zdobył do tej pory 42 bramki. To czyni z napastnika najskuteczniejszego piłkarza biało-zielonych w historii ich występów w Ekstraklasie.

66 goli Flavio Paixao w najwyższej klasie rozgrywek to wyrównanie osiągnięcia Miroslava Radovicia, który wszystkie swoje trafienia zdobył dla Legii Warszawa.

Już w najbliższą sobotę w meczu z Górnikiem Zabrze portugalski piłkarz ma szansę zdobyć swą 67 bramkę w Ekstraklasie i tym samym wyjść na czoło klasyfikacji najskuteczniejszych obcokrajowców w historii polskiej ligi.

Byłoby to wielkie osiągnięcie, mocno trzymamy kciuki za naszego kapitana!
(MiKe / lechia.gda.pl) 21 października 2019, 15:10
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.058