Gdańsk: środa, 8 lipca 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Oceny za mecz z Arką

21 października 2019

Przedstawiamy nasze oceny piłkarzy Lechii za zremisowane 2:2 derby Trójmiasta. Skala: szkolna 1-6.
Dusan Kuciak: 4 Przy drugiej bramce nie miał nic do powiedzenia, a przy pierwszej może i mógłby zrobić więcej. Notował jednak w tym meczu takie interwencje, że nie będziemy go za nic obwiniać. Gdyby nie Dusan wynik mógłby nie dać zdobyczy punktowej.

Karol Fila: 3 Zaliczył jeden ładny rajd po prawej stronie, ale w obronie popełniał błędy. Polegały one na tym, że często piłkarze Arki łatwo go ogrywali i mieli bardzo łatwy wstęp do pola karnego.

Michał Nalepa 3- Nie był ot jego najlepszy mecz. Maska mogła mu przeszkadzać, bo czasem sprawiał wrażenie jakby nie do końca wszystko widział. Niestety to on mógł zapobiec bramce na 2:2, a tego nie zrobił.

Błażej Augustyn: 3 Był to przeciętny mecz Błażeja. Zanotował kilka drobnych błędów, gdy źle wybił piłkę, czy w nią nie trafił. Oprócz tego kilkukrotnie pokazywał się jednak z tej strony, za którą go najbardziej doceniamy.

Filip Mladenović: 3 W obronie nie popełniał żadnych wartych wypomnienia błędów. Był za to mało widoczny w grze ofensywnej. Mało z jego dośrodkowań sprawiło też problemy defensorom Arki.

Lukas Haraslin: 5 Słowak był zdecydowanie najbardziej aktywnym i najgroźniejszym zawodnikiem Lechii. Zanotował dwie asysty, a w pole karne wchodził pewnie jak do swojego domu. Całkowicie niezrozumiała była jego zmiana tak szybko.

Daniel Łukasik: 2 Był niepewny, nie pomagał kolegom w obronie. Na plus możemy mu zapisać jedynie kilka dokładnych dalekich podań. Niestety dopuszczał się fauli, z czego jeden zakończył się stałym fragmentem i bramką.

Jarosław Kubicki: 3 Zagrał na dobrym poziomie. Nie możemy nic mu zarzucić. Klasycznie to on biegał najwięcej ze wszystkich Lechistów.

Żarko Udovicić: 1 Grał przeciętnie, ale innej oceny nie możemy wystawić zawodnikowi, który jest oskarżony o naruszenie nietykalności sędziego i dostał za to czerwoną kartkę.

Flavio Paixao: 4+ Wreszcie zagrał jak za najlepszych czasów. Był aktywny i pomagał kolegom na całym boisku. No i, co akurat nie jest zaskoczeniem, zdobył bramkę w derbach.

Artur Sobiech: 4+ Również grał dobrze i pokazał, że potrafi zdobywać bramki. Szkoda, że zszedł z boiska tak szybko, bo radził sobie nieźle w pojedynkach z rywalami.

Rezerwowi:

Sławomir Peszko: 2 Niestety nie wniósł absolutnie nic do gry Lechii. Może tylko z zazdrością oglądać jak radził sobie tego dnia Haraslin, którego zmienił.

Tomasz Makowski: Grał zbyt krótko, aby go ocenić.

Maciej Gajos: Grał zbyt krótko, aby go ocenić.

Najlepszy zawodnik Lechii wg. lechia gda.pl: Lukas Haraslin
(rafz / lechia.gda.pl) 21 października 2019, 20:12
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.044