Gdańsk: środa, 8 lipca 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Udovicić będzie ukarany także przez Lechię

24 października 2019

W spotkaniu z Arką czerwoną kartkę otrzymał Żarko Udovicić. Komisja Ligi zdecydowała o ukaraniu Serba m.in. dwumiesięcznym zakazem występu we wszystkich rozgrywkach w Polsce.
Decyzję tę skomentował na konferencji prasowej trener Piotr Stokowiec.

- Nie zastanawiałem się nad oceną tej sytuacji, bo jest to wszystko świeże. Wszyscy jesteśmy zaskoczeni takim rozwojem sytuacji. Nie jest to zawodnik agresywny ani wulgarny. Wygląda to irracjonalnie. Nie zmienia to faktu, że zachował się tak, a nie inaczej. Musimy przyjąć do wiadomości, że taka jest decyzja Komisji Ligi. Wiemy, że w tej chwili jest taka sytuacja, że w polskiej piłce zwracamy na to uwagę i chcemy chronić sędziów, szczególnie na takie zjawisko wszyscy są uczuleni. Akurat taki incydent się wydarzył.

- Z materiału, ktory widziałem nie było tam nic drastycznego. Te derby nie toczyły się w jakiejś temperaturze wrzenia. Końcówka była bardzo energetyczna i nie wiem, czy było to brane pod uwagę podczas podejmowania decyzji. Nie chcę stawać po żadnej ze stron. Dla nas to duże utrudnienie i duża odpowiedzialność.

- Zastanawiamy się teraz, jak to wszystko rozwiązać. To duży cios dla drużyny i samego zawodnika. Takie są fakty i nie ma co z tym polemizować. Musimy iść dalej, skupić się na drużynie i zaakceptować ten stan rzeczy i pracować z tymi, co są do dyspozycji w tej chwili.

- Nie chce się wypowiadać za decyzje zarządu i pionu sportowego, ale trudno podejrzewać, że zawodnik, który nie wypełnia kontraktu, otrzymywał wynagrodzenie. Na pewno spotka go kara finansowa ze strony klubu. Tak mi się wydaje. Podła sprawa. Czy będą dalsze konsekwencje? Musimy się zastanowić.

Lechia wygra z Górnikiem Zabrze? Kurs 1,84.
Wpisz kod "LECHIAGDAPL" i odbierz 500 zł cashback w Betclic”.

Firma Betclic jest oficjalnym sponsorem Lechii Gdańsk
(raz / lechia.gda.pl) 24 października 2019, 19:12
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.083