Gdańsk: niedziela, 7 czerwca 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Stokowiec chce drużynę uzupełnić, a nawet wzmocnić

25 października 2019

Do zakończenia rundy jesiennej pozostało dwa miesiące, a trener Lechii Piotr Stokowiec już myśli o uzupełnieniu składu, a nawet wzmocnieniu.
Lechia wygra z Górnikiem Zabrze? Kurs 1,84.
Wpisz kod "LECHIAGDAPL" i odbierz 500 zł cashback w Betclic”.

Firma Betclic jest oficjalnym sponsorem Lechii Gdańsk


- Będziemy w następnym okienku pracować, żeby tę drużynę uzupełnić, a nawet wzmocnić. Niektóre pozycję wymagają rywalizacji i wzmocnienia. W takich sytuacjach te braki zostają obnażone i musimy być na to przygotowani. Myślę, że na 9-10 meczów, które zostały do rozegrania łącznie z meczem Totolotek Pucharu Polski, część zawodników wyleczy się i dołączy. - mówił na konferencji Piotr Stokowiec.

- Chcemy też budować nowych zawodników. Chcę odbudować Rafała Wolskiego i Patryka Lipskiego, żeby jeszcze tej drużynie coś dali. Odpowiedzialność musi się rozkładać na wszystkich. Jak ktoś jest na pozycji 18-19 w zespole, to musi awansować na miejsca 10-11. Wejście do pierwszej jedenastki jest coraz bliżej. Tak samo osoby spoza "dwudziestki" muszą walczyć o wejście do kadry meczowej i tak to wygląda.

- Nigdy nie narzekałem na kadrę. Mamy taką, jaką w tej chwili dysponujemy. Kontuzje są wszędzie. Doszła niepotrzebna absencja Żarko, ale musimy się z tym zderzyć i temu zapobiec. Teraz ważny moment. Nie ma łatwych meczów. Pokazaliśmy w tym sezonie, że my potrafimy rozgrywać mecze trudne, wyjazdowe, derbowe. Taktycznie dobrze je rozgrywamy. Brakuje kropki nad i, ale na pewno będziemy czujni w każdym momencie. W końcówce zabrakło mi takiego piłkarza jak Mario Maloca. Na pewno ustawieniem taktycznym będziemy chcieli nadrobić i zniwelować te niedostatki kadrowe.
(raz / lechia.pl) 25 października 2019, 08:36
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.229